Podstawowa oferta szkoleń dla firm

 

mocno warsztatowych i rozwojowych

 

 

 

 

Daj się zainspirować! BE INSPIRED!

 

Inspiruj innych!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I

 1. Narzędzia coachingowe i projektowe w pracy z ludźmi. Elementy desing thinking w codziennej pracy.

 

Szkolenie skierowane do wszystkich, którzy pracują z ludźmi, są odpowiedzialni za powierzone zadania pracy zespołowej i projektowej, ale nie tylko. Również dla chcących wspierać swoich pracowników/ współpracowników skutecznie, umiejętnie mobilizować ich do realizowania powierzonych zadań, skłaniać do refleksji nad sobą i własnym rozwojem.

 

 

 1. Pobudź swoją kreatywność! Don’t think outside the box! Think like there is no box!

 

Szkolenie dedykowane osobom, które w swojej pracy szczególnie stawiają na niestandardowe rozwiązania, wychodzenie poza ramy, poza kanony. Kreatywność można i trzeba pobudzać przez całe życie, możesz to robić każdego dnia- niezależnie od miejsca i czasu. Pobudź swoją kreatywność, a ujrzysz nowe horyzonty. 

 

 

 1. Good Morning! Let the stress begin! Zaprzyjaźnij się ze swoim stresem, oswój potwora i wypłyń na szerokie wody. Niech stres będzie Twoim sprzymierzeńcem, a nie wrogiem

 

Szkolenie dedykowane osobom/zespołom, którym w pracy codziennie towarzyszy stres, a jego skutki obniżają naszą wydajność i wpływają demobilizująco na nasze działania. Poznaj streso – potwora, oswój go i zmieniaj wady w zalety. Spraw, aby stres pozytywnie wpływał na Twoje działania i nie pozwól, aby przejął władzę nad Twoim życiem i pracą.

 

 

 1. Ja- mówca. Sztuka przemawiania i inspirowania innych

 

Trening umiejętności przemawiania skierowany do wszystkich, którzy chcą występować publicznie, a czują potrzebę doskonalenia siebie w tym zakresie, przełamania barier, nowego otwarcia na możliwości płynące z komunikacji werbalnej, ale i niewerbalnej. Dobra komunikacja to dobre relacje. Zainwestuj w relacje! Przemów do siebie, przemawiaj do innych.

 

 

 1. Łatwo zarządzaj sytuacją trudną. Jak pracować w sytuacji zagrożenia konfliktem, aby chronić siebie - studium przypadków.

 

Szkolenie, które powinno być obowiązkowym szkoleniem dla wszystkich, którzy pracują z ludźmi, pracują zespołowo, są narażeni na sytuacje konfliktowe i chcą sprawie rozwiązywać sytuacje trudne oraz niwelować skutecznie napięcia międzyludzkie. Ćwiczenie postawy asertywnej wspomagające stawianie granic w relacjach międzyludzkich.

 

 

 1. Popraw komunikację w zespole/ popraw komunikację z klientem- trening interpersonalny skutecznej komunikacji jako podstawowego narzędzia pracy i współpracy

 

Szkolenie konieczne dla wszystkich pracowników firm, którzy w codziennej pracy potrzebują narzędzi do skutecznej komunikacji. Przede wszystkim zespołów sprzedażowych, obsługi klienta, pracowników, dla których komunikacja werbalna jest podstawowym narzędziem pracy.

 

 

 1. Planowanie kariery zawodowej - coaching kariery i doradztwo zawodowe.

 

Szkolenie realizowane zarówno indywidualnie jak i grupowo. Wspiera w rozwoju zawodowym, otwiera spektrum możliwości rozwoju swojej własnej kariery. Zaplanuj – zrealizuj - ciesz się tym, co osiągasz!

 

 

 1. Bądź wojownikiem! Nowa ścieżka kariery zawodowej- moje mocne strony.

 

Szkolenie realizowane zarówno indywidualnie jak i grupowo, wspierające tworzenie pozytywnego obrazu siebie i swoich możliwości zawodowych, ale też i osobistych. Może być punktem wyjścia do zmiany i ewaluacji stanowiska pracy, chęci rozwoju w firmie, a także poszukiwania nowych wyzwań zawodowych.

 

 

 1. Myśl jak lider! Bądź liderem! Metody skutecznego przywództwa

 

Szkolenie skierowane przede wszystkim do osób, które już pełnią zadania liderskie, ale również do tych, którzy dopiero chcą sięgnąć po pozycje liderskie. Dowiedz się jak być dobrym, skutecznie działającym liderem i osiągnąć sukces zawodowy. W dzisiejszych czasach nie wystarczy już być szefem, trzeba być liderem, więc bądź liderem! Nie każdy rodzi się liderem, ale każdy może nim zostać. Potrzebna jest wiedza, motywacja i determinacja.

 

 

 1. Ja i zmiana- jak odnaleźć się w sytuacji zmiany i jak dobrze zarządzać zmianą, aby zmiana generowała postęp

 

Bez zmiany nie ma postępu. Każda zmiana może być trampoliną do rozwoju, ewolucji, ale jak wykorzystać zmianę? Jak nie bać się zmian? Jak oswajać swój strach i stres? Odpowiedzią na te pytania jest właśnie powyższe szkolenie. Nauczysz się zarządzać zmianą. Dowiesz się jakie emocje towarzyszą zmianie, jak sobie z nimi radzić, jakie etapy zmiany już masz za sobą, a jakie dopiero Cię czekają. Przygotuj się na zmianę, a zmiana przygotuje Cię do życia i przyczyni się do Twojego rozwoju.

 

 1. Team Building- zbuduj swój Zespół!

 

Szkolenie zaprojektowane tak, aby wzmacniać zespoły, pozwalać ich członkom na wzajemne poznanie mocnych stron i obszarów do rozwoju. Definiowanie ról zespołowych w symulacji pozwoli na lepsze koordynowanie działań zespołu w pracy. Współpraca w zespole stanowi dzisiaj zarazem największą i najbardziej pożądaną wartość, ale również największą trudność w pracy, która wymaga umiejętności odnalezienia się w grupie, podjęcia działań zespołowych, „grania do jednej bramki”.

 

 

 

 

Oferujemy to i dużo, dużo więcej. Jestem otwarta na propozycje i tworzenie indywidualnych planów szkolenia. Zapewniam wszystkie materiały szkoleniowe, dobrą atmosferę, efektywną naukę i wsparcie poszkoleniowe. Zapraszam!

 

 

Wszystkie proponowane szkolenia zawierają dużą porcję ćwiczeń i gotowych narzędzi do pracy, z których można korzystać w swojej pracy każdego dnia.